Beli Bauer Bg20-37 terpakai (3,672)
Wiefelstede Motor gear 0.55 kW 55 rpm
BAUERBG20-37/DV08LA4-ST-K
Wiefelstede Motor gear 0.37 kW 157 rpm
BAUERBG20-37
Wiefelstede Motor gear 0.37 kW 34 rpm
BAUERBG20-37/DV08MA4-TOF/MG
Wiefelstede Motor gear 0.37 kW 87 rpm
BAUERBG20-37/D07LA4
Wiefelstede Motor gear 0.55 kW 133 rpm
BAUERBG20-37
Wiefelstede Motor berkelajuan dengan gear 0.37 kW 51 rpm dengan penukar frekuensi
BAUERBG20-37W
Wiefelstede Motor bergear 0.37 kW 51 rpm
BAUERBG20-37W
BAUERBG20-37W
Wiefelstede Motor gear 0.37 kW 90 rpm
BAUERBG20-37W
Wiefelstede Motor bergear 0.37 kW 19.5 rpm
BauerBG30Z-37/DV08MA4-TOF-ST-K/E008B5
Wiefelstede Motor bergear 1.1 kW 54 rpm
BAUERBG40-37
BAUERBG20-11
Wiefelstede Motor gear 0.18 kW 25 RPM