Transnorm TS1600-090
Tahun pembuatan
2020
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Krefeld Jerman
Penghantar tali pinggang lengkung, lengkung 90 darjah Transnorm TS1600-090
more Images
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Transnorm TS1600-090
Data mesin
Nama mesin:
Penghantar tali pinggang lengkung, lengkung 90 darjah
Pengeluar:
Transnorm
Model:
TS1600-090
Tahun pembuatan:
2020
Keadaan:
terpakai
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
Lokasi:
Keutmannstr. 261, 47800 Krefeld, Deutschland Jerman
Hubungi
Butiran teknikal
Pengeluar motor:
SEW
Peralatan:
Plat jenis tersedia, dokumentasi / manual
Penerangan
Curve belt conveyor, belt curve conveyors, 90-degree belt curve with drive
Manufacturer: Transnorm
Year of manufacture: 2020
Condition: used
Model/Type: TS 1600-090/90 Degree
Overall outer length: approx. 1850 mm
Overall inner length: approx. 760 mm
Dimensions: RN: 600, BN : 600, WN: 60 deg
Conveying width: approx. 600 mm
Belt type: belt with fabric reinforcement
Including 200 mm high side guides
Including SEW motor with Movimot version, 1.1 kW, 2900/504 rpm