Forklift
Still RX20-16

harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
€8,950
Tahun pembuatan
2018
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wijchen Belanda
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
Forklift Still RX20-16
more Images
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16
Still RX20-16

Data mesin

Nama mesin:
Forklift
Pengeluar:
Still
Model:
RX20-16
Tahun pembuatan:
2018
Keadaan:
terpakai
Jam operasi:
11,747 h

Harga & Lokasi

harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
€8,950
Lokasi:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Belanda
Hubungi

Butiran tawaran

ID iklan:
A19017681
Nombor rujukan:
WKH6.657
Kemas kini:
terakhir pada 02.06.2026

Penerangan

Type of fuel: Electric
Colour: Grey
Empty weight: 3.213 kg
Dimensions (LxBxH): 210 x 115 x 215 cm
Lifting capacity: 1.600 kg
Lift height: 492 cm
Clearance lift height: 165 cm
Fork dimensions: 1.000 x 800 mm


- Year: 2018
- Documentation available: Yes


- └ Type Documentation: User manual


- CE marking present: Yes
- CE certificate present: No
- Serial number: 516221J01297
- Operating hours: 11747
- Lifting capacity: 1600kg
- Lifting height: 4920mm
- Overhead clearance: 2150mm
- Free lift: 1650mm
- Fork length: 1000mm
- Maximum fork width: 800mm
- Minimum fork width: 0mm
- Number of wheels: 3 Wheels
- Attachment: Side-shift
- Options: Work lights, Joystick, Free-lift
- Mast: Triplex
- Drive: Electric
- Brand/Type: Still
- Capacity: 625Ah
- Battery voltage: 48V
- Transport dimensions: 2100mm x 1150mm x 2150mm (l x w x h)
Pgsdpowfn Tvjfx Aqtjn
- Transport weight [kg]: 3213kg
- Transport packages [pcs.]: 1

Financial information
VAT: The price shown is exclusive of VAT
VAT/margin: VAT deductible for entrepreneurs

Delivery and trade-in always possible for everything in the industrial sectors

Tess van den Boom

Pembekal

Kali terakhir dalam talian: minggu lepas

Didaftarkan sejak: 2017

706 Iklan dalam talian

Trustseal icon
Hubungi

Hantar permintaan

Tanahus 
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Nota: Permintaan anda akan dihantar kepada semua penjual dalam kategori mesin. Dengan cara ini, anda boleh menerima banyak tawaran.
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.

Telefon & Faks

+31 487 2... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
Forklif Still RX20-16
more images
Belanda Wijchen
10,077 km
Forklif
StillRX20-16
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16 STILL RX20-16
more images
Oss
10,091 km
VS-22884 Forklift tiga peringkat elektrik Still RX20-16
STILLRX20-16
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU! STILL RX 20-16
more images
Nuland
10,099 km
Still RX20-16 RX20-16 triplo520 angkat bebas, sisi anjak, 2019 MODEL BARU!
STILLRX 20-16
Hubungi
Iklan kecil
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16P
more images
Münster
9,946 km
Forklift elektrik 4 roda
StillRX20-16P
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
more images
Strzałkowo
9,247 km
Forklift 3 roda elektrik
StillRX20-16
Hubungi
Iklan kecil
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
more images
Strzałkowo
9,247 km
Forklift 3 roda elektrik
StillRX20-16
Hubungi
Iklan kecil
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
Forklift elektrik 4 roda Still RX20-16
more images
Strzałkowo
9,247 km
Forklift elektrik 4 roda
StillRX20-16
Hubungi
Iklan kecil
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16 | NEW BATTERY 2025
more images
Jerman Bremen
9,862 km
Forklift 3 roda elektrik
StillRX20-16 | NEW BATTERY 2025
Hubungi
Iklan kecil
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
Forklift 3 roda elektrik Still RX20-16
more images
Münster
9,946 km
Forklift 3 roda elektrik
StillRX20-16
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
Elektrik – 3 roda Still RX20-16 drive-in
more images
Banská Bystrica
9,142 km
Elektrik – 3 roda
StillRX20-16 drive-in
Hubungi