SPINNER TC110L-MCY
FCA harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2007
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Traunstein Jerman
Pusat pemesinan pusing-milling dengan paksi C/Y SPINNER TC110L-MCY
more Images
YouTube video
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
SPINNER TC110L-MCY
Data mesin
Nama mesin:
Pusat pemesinan pusing-milling dengan paksi C/Y
Pengeluar:
SPINNER
Model:
TC110L-MCY
Tahun pembuatan:
2007
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
Lokasi:
Traunstein, Deutschland Jerman
Penerangan
SPINNER TC110L-MCY
Year of manufacture: 2007
Control: SIEMENS 840DE sl ShopTurn
X – 350 mm
Y – 230 mm (-115/+115 mm)
Z – 1,840 mm
C-axis
Swing diameter up to 690 mm
Spindle 26 kW with 2-speed gearbox
Speeds up to 3,200 rpm
Spindle bore 110 mm
Equipment:
Turret make BARUFFALDI type TBMR250-12 with 12 stations,
completely overhauled in 2024
Driven tools up to 4,000 rpm
VDI 50 tool holders
Hydraulic steady rest by SMW
Hydraulic three-jaw chuck by SMW with 315 mm diameter