Sodick ALC800GH
Tahun pembuatan
2018
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Jerman Jerman
Mesin pemotong kawat edm Sodick ALC800GH
more Images
Sodick ALC800GH
Sodick ALC800GH
Sodick ALC800GH
Sodick ALC800GH
Sodick ALC800GH
Data mesin
Nama mesin:
Mesin pemotong kawat edm
Pengeluar:
Sodick
Model:
ALC800GH
Tahun pembuatan:
2018
Keadaan:
terpakai
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Jam operasi:
4,882 h
Harga & Lokasi
Lokasi:
Deutschland Jerman
Hubungi
Butiran teknikal
Berat kepingan kerja (maks.):
3,000 kg
Jarak gerakan paksi X:
800 mm
Jarak perjalanan paksi-Y:
600 mm
Jarak gerakan paksi Z:
800 mm
Jumlah ketinggian:
3,390 mm
Jumlah panjang:
3,590 mm
Lebar keseluruhan:
4,200 mm
Diameter dawai (maks.):
0.3 mm