Different "Schaublin 102" models in stock!
2 steps Vario
Headstock with reduction gearing
Cross slide with 90 mm stroke
Tripan steel holder
1 set of W20 collets
2 drawers
lamp
380 VAC
Centre distance: 350 mm
Center height: 102 mm
Turning-Ø over bed: 200 mm
Turning-Ø over slide: 120 mm
Spindle bore: 20 mm
Spindle speed: 55 - 3000 rpm / infinitely variable
Gijdpfed Htvdex Apbst
Tailstock quill: MK 2
Weight: approx. 500 kg
Machine size W x D x H: approx. 1300 x 600 x 1300 mm
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+41 32 58... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Deitingen
10,003 km
Kepersisan komputer
Schaublin102-N80 Vario
Schaublin102-N80 Vario
Iklan kecil
Rödermark
9,885 km
Hochl. Mesin gerudi tiang gear
IBARMIAAX 32
IBARMIAAX 32
Goldenstedt
Mesin pelarik halus
SCHAUBLIN102 N80
SCHAUBLIN102 N80
Deitingen
CNC kepersisan komputer
Schaublin102-N80 Combitec
Schaublin102-N80 Combitec
Wiefelstede
Pelarik 420 x 1340 mm
WeisserPF200
WeisserPF200
Bühl
Mesin Pengilangan Alat - Universal
Deckel MahoDMU 60 E
Deckel MahoDMU 60 E
Trittau
Mesin pengisar silinder - luar
STUDERRHU 500
STUDERRHU 500
Velen
Pelarik tengah dan pelarik gelendong
MEUSERM 3 A
MEUSERM 3 A