Mesin pengadun dan pemukul
Rego SM 2

Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Babenhausen Jerman
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
more Images
Rego SM 2
Rego SM 2
Rego SM 2
Rego SM 2
Rego SM 2
Rego SM 2
Rego SM 2
Rego SM 2

Data mesin

Nama mesin:
Mesin pengadun dan pemukul
Pengeluar:
Rego
Model:
SM 2
Keadaan:
dibaik pulih bengkel (terpakai)
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya

Harga & Lokasi

penyewaan:
adalah mungkin
Lokasi:
Im Riemen 13, 64832 Babenhausen, Deutschland Jerman
Hubungi

Butiran teknikal

Tahun pembaikan besar terakhir:
2026
Tempoh jaminan:
6 bulan
Voltan masuk:
400 V
Disahkan DGUV sehingga:
07/2027
Jumlah panjang:
615 mm
Berat keseluruhan:
258 kg
Lebar keseluruhan:
640 mm
Jumlah ketinggian:
1,380 mm
Fius elektrik:
16 A
Frekuensi masukan:
50 Hz
Berat kosong:
258 kg

Butiran tawaran

ID iklan:
A22018558
Nombor rujukan:
25462
Kemas kini:
terakhir pada 29.05.2026

Penerangan

Rego SM 2 mixing machine, refurbished

Stationary machine
2 working functions: 1 x mixing / 1 x whipping
Bowl lighting
Connection: 400V, 16A-CEE plug
Dimensions: 640 x 615 x 1380 mm (W x D x H)
Lhjdpfey U Tt Tsx Acdsl

Used machine, refurbished

Quality from a specialist company!

Benefit from over 35 years of experience!

Optional:
Ring gas burner
Maintenance contract
Spare parts box for increased safety
Delivery service

Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.

Pembekal

Kali terakhir dalam talian: Semalam

Didaftarkan sejak: 2015

338 Iklan dalam talian

Trustseal icon
Hubungi

Hantar permintaan

Tanahus 
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Nota: Permintaan anda akan dihantar kepada semua penjual dalam kategori mesin. Dengan cara ini, anda boleh menerima banyak tawaran.
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.

Telefon & Faks

+49 6073 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
Mesin hentakan Rego SM 2 E
more images
Mörfelden
9,904 km
Mesin hentakan
RegoSM 2 E
Hubungi
Iklan kecil
Hobart 60 L pengadun planetari Hobart Planetery mixer H-600
Hobart 60 L pengadun planetari Hobart Planetery mixer H-600
Hobart 60 L pengadun planetari Hobart Planetery mixer H-600
Hobart 60 L pengadun planetari Hobart Planetery mixer H-600
more images
Utrecht
10,119 km
Hobart 60 L pengadun planetari
Hobart Planetery mixerH-600
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
more images
Mörfelden
9,904 km
Mesin hentakan
RegoSM 2
Hubungi
Iklan kecil
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
more images
Mörfelden
9,904 km
Mesin hentakan
RegoSM 2
Hubungi
Iklan kecil
Turbine ais krim terpakai Bravo Trittico 305 Bravo 305 E
Turbine ais krim terpakai Bravo Trittico 305 Bravo 305 E
more images
Perancis Vincennes
10,360 km
Turbine ais krim terpakai Bravo Trittico 305
Bravo305 E
Hubungi
Iklan kecil
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
Mesin hentakan Rego SM 2
more images
Mörfelden
9,904 km
Mesin hentakan
RegoSM 2
Hubungi
Iklan kecil
Pemukul Rego SM 2
Pemukul Rego SM 2
Pemukul Rego SM 2
Pemukul Rego SM 2
more images
Poland Siemianowice Śląskie
9,159 km
Pemukul
RegoSM 2
Hubungi
Iklan kecil
Pendeposit Turbo Systems D900
Pendeposit Turbo Systems D900
Pendeposit Turbo Systems D900
more images
United Kingdom Misterton
10,482 km
Pendeposit
Turbo SystemsD900
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
more images
Jerman Babenhausen
9,876 km
Mesin pengadun dan pemukul
RegoSM 2 E
Hubungi
Iklan kecil
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
more images
Jerman Babenhausen
9,875 km
Mesin pengadun dan pemukul
RegoSM 2
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin pembungkus penyusutan berpenutup minipack-torre REPLAY 55 EVO Q
more images
Jerman Wöllstadt
9,886 km
Mesin pembungkus penyusutan berpenutup
minipack-torreREPLAY 55 EVO Q
Iklan kecil
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2
more images
Jerman Babenhausen
9,875 km
Mesin pengadun dan pemukul
RegoSM 2
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
Mesin pengadun dan pemukul Rego SM 2 E
more images
Jerman Babenhausen
9,875 km
Mesin pengadun dan pemukul
RegoSM 2 E
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
Mesin kacau dan pukul Boku RS 50 S
more images
Jerman Babenhausen
9,875 km
Mesin kacau dan pukul
BokuRS 50 S
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin kacau dan pukul Rego SM 2
Mesin kacau dan pukul Rego SM 2
Mesin kacau dan pukul Rego SM 2
more images
Jerman Babenhausen
9,875 km
Mesin kacau dan pukul
RegoSM 2
Penjual yang disahkan
Hubungi