Prod-Masz ZGR1400/2,0
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2025
Keadaan
Baharu
Lokasi
Halver Jerman
Mesin lentur putar Prod-Masz ZGR1400/2,0
more Images
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Prod-Masz ZGR1400/2,0
Data mesin
Nama mesin:
Mesin lentur putar
Pengeluar:
Prod-Masz
Model:
ZGR1400/2,0
Tahun pembuatan:
2025
Keadaan:
baharu
Harga & Lokasi
Lokasi:
Oststraße 12, 58553 Halver, Deutschland Jerman
Penerangan
ZGR1400/2.0 folding machine from Prod-Masz available to try out on site and take away straight away.
Free delivery up to 150km.
You will receive professional instruction on site.
-Working width 1400mm
-Sheet thickness up to 2.0mm (non-ferrous metals)
-Bending angle up to 145°
-Passage: 80 mm
-Degree scale
-Stop for preset bending angles
-Sheet storage
-Front depth stop
Gbjdpfxotctmmo Apbol
-Weight approx. 175kg
-CE certificate
-12 month guarantee
Accessories - roller shears (up to 0.8mm) 350EUR
Shipping within Germany 180EUR
All prices are subject to 19% VAT
Pick up yourself
Other dimensions (1000,1400,2140,2640,3140,3640,4140mm) on request
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
Pembekal
Didaftarkan sejak: 2018
25 Iklan dalam talian
Hubungi
Hantar permintaan
Tanahus
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.
Telefon & Faks
+49 2353 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Mesin lentur putar Prod-Masz Mobile Abkantbank ZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu
more images
Jerman Singen (Hohentwiel)
9,903 km
Mesin lentur putar
Prod-Masz Mobile AbkantbankZGR-1400/2.0 Stahl -> 2.5mm Alu