4006-23TAG3A
Generator
Perkins
4006-23TAG3A
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2015
Keadaan
Terpakai
(berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Salzhausen
Data mesin
- Nama mesin:
- Generator
- Pengeluar:
- Perkins
- Model:
- 4006-23TAG3A
- Tahun pembuatan:
- 2015
- Keadaan:
- hampir baru (terpakai)
- Fungsi:
- berfungsi sepenuhnya
- Jam operasi:
- 42 h
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- Huskoppel 10, 21376 Salzhausen, Deutschland
Hubungi
Butiran teknikal
- Berat keseluruhan:
- 6,500 kg
- Jenis bahan api:
- diesel
- Kuasa:
- 640 kW (870.16 kuasa kuda)
- Arus keluaran:
- 1,152 A
- Voltan keluaran:
- 400 V
- Frekuensi keluaran:
- 50 Hz
- Jenis arus keluaran:
- Penyaman udara
- Kuasa nominal:
- 640 kW (870.16 kuasa kuda)
- Kuasa nominal (sebenar):
- 1,500 kVA
- Kuasa nyata berterusan:
- 800 kVA
- Jumlah panjang:
- 5,500 mm
- Lebar keseluruhan:
- 1,800 mm
- Jumlah ketinggian:
- 2,500 mm
- Kelajuan putaran (maks.):
- 1,500 rpm
- Pengeluar motor:
- Jenis penyejukan:
- air
- Bahan api:
- diesel
- Voltan masuk:
- 400 V
- Frekuensi masukan:
- 50 Hz
- Kelajuan putaran (min.):
- 1,500 rpm
- Jenis arus masuk:
- tiga fasa
Penerangan
We are offering for sale an emergency power generator with the following specifications:
Condition: used, as new, fully functional, tested!
Rated power: 800 kVA/640 kW
Engine type: Perkins 4006-23TAG3A
Operating hours: ONLY 157 hrs
Year of manufacture: 2015
Voltage: 400/230 V
Frequency: 50 Hz
Speed: 1500 rpm
Incl. batteries
Incl. diesel tank
Incl. new service
Incl. test run and load test
Completely operational and ready for use
Condition: fully functional, ready for operation, tested
Giodpjwqai Hofx Aquot
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
Rated power: 800 kVA/640 kW
Operating hours: ONLY 157 hrs
Year of manufacture: 2015
Voltage: 400/230 V
Frequency: 50 Hz
Speed: 1500 rpm
Incl. batteries
Incl. diesel tank
Incl. new service
Incl. test run and load test
Giodpjwqai Hofx Aquot
Pembekal
Nota: Daftar secara percuma atau log masuk, untuk mengakses semua maklumat.
Didaftarkan sejak: 2017
8 Iklan dalam talian
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+49 4172 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Dordrecht
10,149 km
Agregat
Perkins4006-23TAG3A - 900 kVA Generator - DPX-19818
Iklan kecil
Salzhausen
9,765 km
Mesin terowong
MTUMTU 2000 kVA
MTUMTU 2000 kVA
Apeldoorn
Agregat
Perkins4006-23TAG3A
Perkins4006-23TAG3A
Generator Kuasa Kecemasan 550 kVA, 500 kVA, 500 kW
Volvo PentaNotstromaggregat Volvo Penta TAD1642GE
Ireland
Pengadun dengan jaket keluli tahan karat & kawalan kelajuan
Jacketed Mixing Tank & Temperature300 Ltr
Penjana sandaran 350 kVA, penjana kuasa 300 kVA, 300 kW
Iveco300 kW/ 350 KvA
Iveco300 kW/ 350 KvA
Rossum
Penjana diesel 1100 kVA
Atlas CopcoDTAS 1100 E
Atlas CopcoDTAS 1100 E
San Giovanni Al Natisone
PENJANA FREKUENSI TINGGI
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
ELETTRONICA CAVALLOGAF 30
Gherla
Penghantar beroda
600 mm
600 mm