OSAMA S2R 1300
VB ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2021
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Jerman Jerman
Mesin penyebar gam OSAMA S2R 1300
more Images
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
OSAMA S2R 1300
Data mesin
Nama mesin:
Mesin penyebar gam
Pengeluar:
OSAMA
Model:
S2R 1300
Tahun pembuatan:
2021
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
VB ditambah cukai perkhidmatan
Lokasi:
D - Hessen Jerman
A21147462
Nombor rujukan:
ISS20250305-5247
Kemas kini:
terakhir pada 31.03.2026
Penerangan
Used machine
Year of manufacture: 2021
Features and technical data:
Homogeneous GLUE DOSING thanks to adjustable distribution trays.
Accident-proof SAFETY DEVICES on all moving parts ensure maximum operator safety.
ELECTRICAL SYSTEM: perfectly sealed and compliant with European standards, equipped with a push-button control panel, 24 V voltage.
Technical data:
Working width: 1300 mm
Working height: 100 mm
Application roller diameter: 185 mm
Feed speed: 18 m/min
Drive motor: 0.37 kW
Working table height: 800 mm
Dimensions: Length 780 mm, Width 2000 mm, Height 1350 mm