MORI SEIKI NH 5000/40
2003
Technical data:
x-travel 630 mm
y-travel 600 mm
z-travel 670 mm
Tool holder BT 40
Spindle speeds - continuously variable 14000 rpm
Pallet change with rotary indexing table 360x1 degree 2
Max. workpiece weight 500 kg
Tool change device 60-way
Table size 500 x 500 mm
Giodpfx Apjvuql Uebot
Total power requirement 56 kW
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
MORI SEIKI NH 5000/40
2003
Technical data:
x-travel 630 mm
y-travel 600 mm
z-travel 670 mm
Tool holder BT 40
Max. workpiece weight 500 kg
Tool change device 60-way
Table size 500 x 500 mm
Giodpfx Apjvuql Uebot
Total power requirement 56 kW