FR-A044-2.2K-ER
Penukar frekuensi 2.2 kW
Mitsubishi
FR-A044-2.2K-ER
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wiefelstede
Data mesin
Harga & Lokasi
- Lokasi penjual:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Jerman
- A4545514
- Nombor rujukan:
- Kemas kini:
- terakhir pada 12.06.2024
Penerangan
Frequency converters, frequency converters, drive converters, controllers, variable speed drives
-Manufacturer: Mitsubishi, frequency converter FR-A044-2.2K-ER
-Power: 2.2 kW
Gjdpfxefm A Umj Aqueit
-Input: 380-460 V 50/60 Hz
-Output: 6.0 A
-Dimensions: 215/200/H185 mm
-Weight: 4.8 kg
-Power: 2.2 kW
Gjdpfxefm A Umj Aqueit
-Input: 380-460 V 50/60 Hz
-Output: 6.0 A
-Dimensions: 215/200/H185 mm
-Weight: 4.8 kg
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+49 4402 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Stranice
9,419 km
Kilang papan lengkap (pegun)
WRAVOR DOOWRC 1250 AC HTBS
WRAVOR DOOWRC 1250 AC HTBS
Iklan kecil
Wijchen
10,077 km
Mesin Penekan Briket Schuko Compacto CT 700 S-20 2017
SchukoCompacto CT 700 S-20
SchukoCompacto CT 700 S-20
Oberkochen
Mesin tenoning dan slotting
HABERKORNFZS-2
HABERKORNFZS-2
Pesaro
Mesin pengisar gergaji HSS
VOLLMERCMS 10M
VOLLMERCMS 10M
Nattheim
Penekan bingkai hidraulik
S+SRP 3000
S+SRP 3000
Jerman
Mesin pengisar Martin T 21
MartinT 21
MartinT 21
Bergatreute
Gergaji koyak
IrionHFS 170
IrionHFS 170
Tauberbischofsheim
Pengisar
Wiefelstede
Fraiser kayu, 6 unit
Leuco120602-80004762
Leuco120602-80004762
Neukamperfehn
Pallet rack traverse skru traverse
2.700 mm / IPE Profil: 100 x 55 mm/Materialfarbe: orange