LOMA MDP302-12303D
EXW VB ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2010
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Kalisz Poland
Mesin pemprosesan daging LOMA MDP302-12303D
more Images
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
LOMA MDP302-12303D
Data mesin
Nama mesin:
Mesin pemprosesan daging
Pengeluar:
LOMA
Model:
MDP302-12303D
Tahun pembuatan:
2010
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
Lokasi:
Kalisz, Poland Poland
Hubungi
Butiran teknikal
Voltan masuk:
230 V
Jenis arus masuk:
Penyaman udara
Frekuensi masukan:
50 Hz
Penerangan
We offer this used LOMA MDP302-12303D meat processing machine, year of manufacture 2010.
Giedeywdwzopfx Aquet
Rated voltage: 230 V
Number of phases: 1
Frequency: 50 Hz
Rated current: 0.3 A