Pembawa alat 182 keping
Kelch SK50

Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wiefelstede Jerman
Pembawa alat 182 keping Kelch SK50
Pembawa alat 182 keping Kelch SK50
Pembawa alat 182 keping Kelch SK50
Pembawa alat 182 keping Kelch SK50
Pembawa alat 182 keping Kelch SK50
more Images
Kelch SK50
Kelch SK50
Kelch SK50
Kelch SK50
Kelch SK50

Data mesin

Nama mesin:
Pembawa alat 182 keping
Pengeluar:
Kelch
Model:
SK50
Keadaan:
terpakai

Harga & Lokasi

Lokasi:
26215 Wiefelstede, Deutschland Jerman
Hubungi

Butiran tawaran

ID iklan:
A12979394
Nombor rujukan:
31506
Kemas kini:
terakhir pada 25.03.2025

Penerangan

Tool carrier, tool holder for milling holders, spindle head holder, modular tool pocket, tool holder set, assembly trolley, CNC transport trolley

-Manufacturer: Chalice, TUL tool carrier tool holder 182 pieces
-Type: SK50
-Price/tax: complete
-Transport dimensions: 1200/800/H1170 mm
Hsdpoppdhcofx Amgjr
-Weight: 221kg

Pembekal

Didaftarkan sejak: 2002

13,089 Iklan dalam talian

Trustseal icon
Hubungi

Hantar permintaan

Tanahus 
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Nota: Permintaan anda akan dihantar kepada semua penjual dalam kategori mesin. Dengan cara ini, anda boleh menerima banyak tawaran.
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.

Telefon & Faks

+49 4402 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Pemegang pengilangan, 17 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 17 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 17 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 17 unit Kelch SK50
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
Pemegang pengilangan, 17 unit
KelchSK50
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
Pusat pemesinan mendatar WMW HECKERT HEC 500D XXL
more images
Jerman Heilbronn
9,868 km
Pusat pemesinan mendatar
WMW HECKERTHEC 500D XXL
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pemasangan kilang 25 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Pemasangan kilang 25 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Pemasangan kilang 25 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Pemasangan kilang 25 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
Pemasangan kilang 25 keping
KelchSK50 verschiedene Ausführungen
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pemegang penggilingan 10 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Pemegang penggilingan 10 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Pemegang penggilingan 10 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
more images
Wiefelstede
9,899 km
Pemegang penggilingan 10 keping
KelchSK50 verschiedene Ausführungen
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc BIGLIA SMART TURN S
more images
Itali Urgnano
9,862 km
Pusat pemusingan dan penggilingan cnc
BIGLIASMART TURN S
Hubungi
Iklan kecil
Lekapan penggilingan 4 keping Kelch SK50 MK1-5 Adapter
Lekapan penggilingan 4 keping Kelch SK50 MK1-5 Adapter
more images
Wiefelstede
9,899 km
Lekapan penggilingan 4 keping
KelchSK50 MK1-5 Adapter
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
Pemegang pengilangan, 8 unit
KelchSK50
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
Pusat pemesinan - universal DECKEL MAHO DMC 60 H linear
more images
Jerman Nürnberg
9,727 km
Pusat pemesinan - universal
DECKEL MAHODMC 60 H linear
Hubungi
Iklan kecil
21 unit pemegang frais Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
21 unit pemegang frais Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
21 unit pemegang frais Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
21 unit pemegang frais Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
21 unit pemegang frais
KelchSK50 verschiedene Ausführungen
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
Pemegang pengilangan, 8 unit Kelch SK50
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
Pemegang pengilangan, 8 unit
KelchSK50
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
Mesin pengilangan tiang perjalanan SHW PowerSpeed 5C
more images
Jerman Stuttgart
9,871 km
Mesin pengilangan tiang perjalanan
SHWPowerSpeed 5C
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
20 unit pemegang pemotong (milling holders) Kelch SK50
20 unit pemegang pemotong (milling holders) Kelch SK50
20 unit pemegang pemotong (milling holders) Kelch SK50
20 unit pemegang pemotong (milling holders) Kelch SK50
20 unit pemegang pemotong (milling holders) Kelch SK50
20 unit pemegang pemotong (milling holders) Kelch SK50
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
20 unit pemegang pemotong (milling holders)
KelchSK50
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
13 pemegang alat pengisar Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
more images
Jerman Wiefelstede
9,900 km
13 pemegang alat pengisar
KelchSK50 verschiedene Ausführungen
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pusat pemesinan mendatar Heller H2000
Pusat pemesinan mendatar Heller H2000
Pusat pemesinan mendatar Heller H2000
Pusat pemesinan mendatar Heller H2000
Pusat pemesinan mendatar Heller H2000
Pusat pemesinan mendatar Heller H2000
more images
Jerman Metzingen
9,866 km
Pusat pemesinan mendatar
HellerH2000
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Lekapan penggilingan 15 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Lekapan penggilingan 15 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
Lekapan penggilingan 15 keping Kelch SK50 verschiedene Ausführungen
more images
Wiefelstede
9,899 km
Lekapan penggilingan 15 keping
KelchSK50 verschiedene Ausführungen
Penjual yang disahkan
Hubungi