Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri
Jungheinrich ERC 212

EXW VB ditambah cukai perkhidmatan
€1,200
Tahun pembuatan
2008
Keadaan
Terpakai (fungsi terhad)
Lokasi
San Giovanni In Marignano Itali
Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri Jungheinrich ERC 212
Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri Jungheinrich ERC 212
Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri Jungheinrich ERC 212
Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri Jungheinrich ERC 212
Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri Jungheinrich ERC 212
more Images
Jungheinrich ERC 212
Jungheinrich ERC 212
Jungheinrich ERC 212
Jungheinrich ERC 212
Jungheinrich ERC 212

Data mesin

Nama mesin:
Stacker elektrik dengan pemegang pengendalian dan platform berdiri
Pengeluar:
Jungheinrich
Model:
ERC 212
Nombor mesin:
90288969
Tahun pembuatan:
2008
Keadaan:
perlu dibaiki (terpakai)
Fungsi:
fungsi terhad
Jam operasi:
8,556 h

Harga & Lokasi

EXW VB ditambah cukai perkhidmatan
€1,200
Lokasi:
San Giovanni In Marignano, Itali Itali
Hubungi

Butiran teknikal

Pusat beban:
600 mm
Jenis bahan api:
elektrik
Tinggi pembinaan:
3,375 mm
Kapasiti bateri:
300 Ah
Voltan bateri:
24 V
Berat bateri:
303 kg
Berat kosong:
880 kg
Jumlah ketinggian:
1,950 mm
Jumlah panjang:
2,348 mm
Lebar keseluruhan:
800 mm
Peralatan:
Pemeriksaan keselamatan UVV, Penandaan CE, sejarah servis penuh

Butiran tawaran

ID iklan:
A22432242
Kemas kini:
terakhir pada 27.07.2026

Penerangan

We offer this Jungheinrich ERC 212 electric pallet truck with platform, year of manufacture 2008, for repair.

Manufacturer: Jungheinrich
Model: ERC 212 OPTION 115 410 ZT
Year of manufacture: 2008
Condition: for repair
Category: 1919
Type: Electric pallet truck with platform
Battery fully refurbished in September 2023; it has hydraulic problems.

Nwedpfxezpwtwj Ad Isi
If you have any questions or require further information, please do not hesitate to send us a message or call us.

Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.

Pembekal

Didaftarkan sejak: 2026

5 Iklan dalam talian

Hubungi

Hantar permintaan

Tanahus 
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Nota: Permintaan anda akan dihantar kepada semua penjual dalam kategori mesin. Dengan cara ini, anda boleh menerima banyak tawaran.
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.

Telefon & Faks

+39 0541 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212 115 290 ZZ
more images
D- Eckental
9,718 km
Penyusun manual
JungheinrichERC 212 115 290 ZZ
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
Penumpuk tetap Jungheinrich ERC212
more images
Strzałkowo
9,247 km
Penumpuk tetap
JungheinrichERC212
Hubungi
Iklan kecil
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
more images
Slovakia Banská Bystrica
9,142 km
Stacker Palet
JungheinrichERC 212z /2020y / initial/ 2.5m/ 5876/ free lift
Hubungi
Iklan kecil
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
Stacker Palet Jungheinrich ERC 212 scales
more images
Banská Bystrica
9,142 km
Stacker Palet
JungheinrichERC 212 scales
Hubungi
Iklan kecil
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212
more images
Jerman Wunstorf
9,820 km
Penumpuk palet
JungheinrichERC 212
Hubungi
Iklan kecil
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
Penyusun manual Jungheinrich ERC 212
more images
Jerman Wunstorf
9,820 km
Penyusun manual
JungheinrichERC 212
Hubungi
Iklan kecil
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Penumpuk palet Jungheinrich ERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
more images
Neuss
10,021 km
Penumpuk palet
JungheinrichERC 212z - Freihub - Initialhub - NEUE Batterie
Hubungi