Lori angkat bekas roll-off
Iveco T-Way 360 6x6

Harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
€143,900
Keadaan
Baharu
Lokasi
Bovenden Jerman
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
Lori angkat bekas roll-off Iveco T-Way 360 6x6
more Images
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6
Iveco T-Way 360 6x6

Data asas

Nama mesin:
Lori angkat bekas roll-off
Pengeluar:
Iveco
Model:
T-Way 360 6x6
Keadaan:
baharu

Harga & Lokasi

Harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
€143,900
Lokasi penjual:
Alte Bundesstraße 48, 37120 Bovenden, Jerman Jerman
Hubungi

Butiran teknikal

Dimensi dan berat

Berat keseluruhan:
26,000 kg

Enjin dan kotak gear

Jenis bahan api:
diesel
Jenis gearing:
automatik

Gandar dan roda

Konfigurasi gandar:
6x6
Penggantungan:
keluli
Jarak roda:
3,800 mm
Pacuan semua roda

Brek

Brek:
brek enjin

Peralatan

Pemanas tempat duduk Penyaman udara Kawalan kelajuan automatik Stereng kuasa Kunci pembeza Kunci pusat Komputer atas papan

Ciri-ciri keselamatan

ABS

Dokumentasi dan pensijilan

Kelas pelepasan:
Euro 6

Maklumat lanjut

Kuasa:
265 kW (360.30 kuasa kuda)
Warna:
putih
Bilangan tempat duduk:
2
Kabin pemandu:
kabina siang
Kabin

Butiran tawaran

ID iklan:
A19806430
Nombor rujukan:
9065
Kemas kini:
terakhir pada 11.06.2026

Penerangan

Vehicle location: Bovenden, dealership parking, 1x comfort seat, seat heating, electric mirrors, heated mirrors, electric window left, electric window right, air conditioning, sun visor, cruise control, ABS (anti-lock braking system), constant throttle, PTO, automatic transmission, differential lock, leaf suspension, air and light connections for trailer hitch, aluminum tank, hydraulic cross locking, green environmental badge. Wheelbase: 3800 mm. Body: 20t Hyva 20-55-S or 20-57-S hooklift system for containers up to max. 6.8m. 9t front axle! Frame length approx. 6200 mm! Frame height approx. 1170 mm! VIN: ZCFF62PP60C526745. On request and at extra cost, also available with a different hooklift system! Day registration on 08.12.2025! ACCESSORY DETAILS WITHOUT GUARANTEE, subject to change, prior sale, and errors excepted!
Kdsdpfsw Rrh Tex Acdju

Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.

Pembekal

Didaftarkan sejak: 2002

2,530 Iklan dalam talian

Hubungi

Hantar permintaan

Tanahus 
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Nota: Permintaan anda akan dihantar kepada semua penjual dalam kategori mesin. Dengan cara ini, anda boleh menerima banyak tawaran.
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.

Telefon & Faks

+49 551 8... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, ca. 9m³
more images
Bovenden
9,793 km
Lori pembuangan
IvecoT-Way 360 6x6, ca. 9m³
Hubungi
Iklan kecil
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Lori tujuan khas Iveco T-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
more images
Bovenden
9,793 km
Lori tujuan khas
IvecoT-Way 360 6x6, Mulde ca. 11m³
Hubungi
Iklan kecil
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Unit traktor standard Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
more images
Bovenden
9,793 km
Unit traktor standard
IvecoT-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Hubungi
Iklan kecil
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Casis lori Iveco T-Way 360 6x6, Nebenantrieb
more images
Bovenden
9,793 km
Casis lori
IvecoT-Way 360 6x6, Nebenantrieb
Hubungi
Iklan kecil
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Lori pembuangan Iveco T-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
more images
Bovenden
9,793 km
Lori pembuangan
IvecoT-Way 360 6x6, Kran 12-21m/t
Hubungi