IMSA MF 1000 BBIMSA
MF 1000 BB
IMSA MF 1000 BB
IMSA
MF 1000 BB
Tahun pembuatan
2002
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Matelica (MC)
Data mesin
- Nama mesin:
- IMSA MF 1000 BB
- Pengeluar:
- IMSA
- Model:
- Tahun pembuatan:
- 2002
- Keadaan:
- sedia untuk digunakan (terpakai)
Harga & Lokasi
- Lokasi penjual:
- Vocabolo Felceto 15, 62024 Matelica (MC), Itali
- A19170106
- Nombor rujukan:
- 25U9097
- Kemas kini:
- terakhir pada 21.05.2025
Penerangan
- USED - DRILLING-MILLING MACHINE
LONGITUDINAL TRAVEL: 1650 mm
TRANSVERSAL TRAVEL: 1000 mm
VERTICAL TRAVEL: 1000 mm
Gbsdpfx Aswla H Ispbsl
RAPID FEEDS L-T-V: 10 m/min
W-AXIS: 500 mm
MIN DRILLING DIAMETER: 5 mm
MAX DRILLING DIAMETER: 40 mm
MAX DRILLING DEPTH: 1000 mm
SPINDLE: 1 - 4.200 rpm; 10 kW
TABLE SIZE: 1000 x 800 mm
MAX ADMITTED LOAD: 4000 Kg
CONTROL UNIT: SELCA S4040D
ACCESSORIES: PAPER FILTER
NOTE: 10-POSITIONING TOOL MAGAZINE ISO40
LONGITUDINAL TRAVEL: 1650 mm
TRANSVERSAL TRAVEL: 1000 mm
VERTICAL TRAVEL: 1000 mm
Gbsdpfx Aswla H Ispbsl
RAPID FEEDS L-T-V: 10 m/min
W-AXIS: 500 mm
MIN DRILLING DIAMETER: 5 mm
MAX DRILLING DIAMETER: 40 mm
MAX DRILLING DEPTH: 1000 mm
SPINDLE: 1 - 4.200 rpm; 10 kW
TABLE SIZE: 1000 x 800 mm