Illuminata MiSeq SY-410-1003
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Borken Jerman
Penyusun jujukan DNA Illuminata MiSeq SY-410-1003
more Images
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Illuminata MiSeq SY-410-1003
Data mesin
Nama mesin:
Penyusun jujukan DNA
Pengeluar:
Illuminata
Model:
MiSeq SY-410-1003
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
Lokasi:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Jerman
A20360750
Nombor rujukan:
Penerangan
Illumina
DNA Sequencer MiSeq SY-410-1003
Description:
Giodpfx Aqexqnvreuet
RFID tracking for consumables
MiSeq Control Software 2.6
LTSC
Operating environment
Temperature: 22°C ± 3°C
Humidity: Non-condensing 20%–80%
Altitude: Less than 2,000 m (6,500 ft)
Air quality: Pollution degree II
Ventilation: Maximum 1,364 BTU/h
For indoor use only
Light Emitting Diode (LED): 520 nm, 660 nm
Dimensions
W × D × H: 68.6 cm × 56.5 cm × 52.3 cm
(27.0 in × 22.2 in × 20.6 in)
Weight: 57.2 kg (126 lb)
Power supply
90–264 VAC at 50/60 Hz, 10 A, 400 W
Radio Frequency Identification (RFID)
Frequency: 13.56 MHz
Power: 100 mW