Holzmann FKS 305VF-3200
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Baharu
Lokasi
Sierakowska Huta Poland
Gergaji meja gelongsor Holzmann FKS 305VF-3200
more Images
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Holzmann FKS 305VF-3200
Data mesin
Nama mesin:
Gergaji meja gelongsor
Pengeluar:
Holzmann
Model:
FKS 305VF-3200
Keadaan:
baharu
Harga & Lokasi
Lokasi:
83-340 Sierakowska Huta, Polska Poland
A21904038
Nombor rujukan:
H0548
Kemas kini:
terakhir pada 11.05.2026
Penerangan
Catalogue number H0548
- New machine, in stock
- CE certificate
- Cutting length: 3200 mm
- Cutting width: 1150 mm
- Cutting height 90°/45°: 80/55 mm
- Max. blade diameter: 305 mm
- Blade adjustable up/down and at 45° angle
- Scoring blade diameter: 120 x 20 mm
- Main saw speed: 4500, 5500 rpm
- Scoring saw speed: 8000 rpm
- Motor: 5.5 kW / 400 V
- Scoring motor: 1.1 kW
- Carriage guided on steel rods
Overall dimensions:
- Length: 3220 mm
- Width: 3150 mm
- Height: 900 mm