DKH7.500-P1200
Meja kimpalan - meja putar - meja kecondongan berputar
Heinrichsglück
DKH7.500-P1200
Tahun pembuatan
2024
Keadaan
Baharu
(berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Soest
Data mesin
- Pengeluar:
- Heinrichsglück
- Model:
- DKH7.500-P1200
- Tahun pembuatan:
- 2024
- Keadaan:
- baharu
- Fungsi:
- berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- Coesterweg 45, 59494 Soest, Deutschland
Hubungi
Butiran teknikal
- Kapasiti muatan:
- 7,500 kg
- Jumlah panjang:
- 3,134 mm
- Lebar keseluruhan:
- 1,738 mm
- Jenis arus masuk:
- tiga fasa
- Diameter meja putar:
- 1,200 mm
- Berat keseluruhan:
- 3,000 kg
- Jenis pelarasan ketinggian:
- hidraulik
- Tork:
- 6,350 Nm
- Arus kimpalan (maks.):
- 600 A
- Tempoh jaminan:
- 12 bulan
- Peralatan:
- kawalan jauh kaki
Penerangan
Hydraulically height-adjustable rotary tilting table
Maximum load: 7,500 kg
Face plate diameter: 1,200 mm
Height of faceplate: 900mm-2,084 hydraulic
Height of 90° tilted faceplate: 710mm-1,894mm
Gedpst Hfrcsfx Apbobl
Tilting range: 135° hydraulic
Faceplate speed: 0.04-1 rpm electromotive
Operation: Manual remote control and two-pedal foot switch
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
Maximum load: 7,500 kg
Face plate diameter: 1,200 mm
Gedpst Hfrcsfx Apbobl
Tilting range: 135° hydraulic
Dokumen
Pembekal
Nota: Daftar secara percuma atau log masuk, untuk mengakses semua maklumat.
Didaftarkan sejak: 2015
19 Iklan dalam talian
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+49 2921 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Soest
9,917 km
Jadual Kimpalan Meja Putar
Heinrichsglück - MechaconHorizontaldrehtisch HDT10.000-P1.500
Iklan kecil
Hergensweiler
9,838 km
Kimpalan Meja putar, ketinggian boleh laras
ProtecKT 3000 HV
ProtecKT 3000 HV
Fevziçakmak
Mesin deburring kepingan logam
TFONSurfacer® RRBC (Tailored Machines)
Fevziçakmak
Mesin deburring kepingan logam
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
TFONSurfacer® TF-RBC 3013
Eislingen/Fils
Mengukur plat
RUEBENACHUBK
RUEBENACHUBK
Bunschoten-Spakenburg
Mesin pengisar katil
STYLE CNC MachinesBT 4000 (XYZ:4000x1000x1000 mm)