Gillardon GB 30 V
Year of manufacture: 1985
Automatic feed: 0.1/0.16/0.25 mm
Stepless speed range from 60–1600 rpm
2-speed motor
Work light
Gsdpox Ncfhjfx Aqujit
170 mm quill stroke
2900 mm reach
Table size 480x560 mm – clamping surface 350x440 mm
MT 3 taper – with Röhm quick-action chuck 3–16 mm
Machine height 1980 mm – weight approx. 400 kg
The machine runs very quietly and precisely
+ vices included
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
Gillardon GB 30 V
Year of manufacture: 1985
2-speed motor
Work light
Gsdpox Ncfhjfx Aqujit
170 mm quill stroke
2900 mm reach
+ vices included
Pembekal
Nota: Daftar secara percuma atau log masuk, untuk mengakses semua maklumat.
Didaftarkan sejak: 2005
55 Iklan dalam talian
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+49 4235 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Langwedel
9,834 km
Mesin gerudi tiang
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Iklan kecil
Naprawa
9,092 km
Tali pinggang lebar Sander
UnitekWinner 1100 pneumatic
UnitekWinner 1100 pneumatic
Velen
Mesin gerudi tiang
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Velen
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Lüdenscheid
Gerudi bangku
FLOTTTB 10 Eco Plus (NEU ab Werk)
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Rīga
Mesin untuk menggerudi lubang untuk dowel
UrbanDB 3100
UrbanDB 3100
Niederlangen
Latih tubi tiang
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Jerman
FELDER FW 1102 P
FELDERFW 1102 P
Rödermark
Hochl. Mesin gerudi lajur
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Latih tubi tiang
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V