ES4-1000-45 NC
Mesin mengasah - dalam - menegak
GEHRING
ES4-1000-45 NC
Tahun pembuatan
2000
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Kirchheim unter Teck
Data mesin
- Nama mesin:
- Pengeluar:
- GEHRING
- Model:
- ES4-1000-45 NC
- Tahun pembuatan:
- 2000
- Keadaan:
- terpakai
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- 73230 Kirchheim-BEMA
- A20024760
- Nombor rujukan:
- Kemas kini:
- terakhir pada 18.09.2025
Penerangan
honing diameter 45 mm
stroke 1000 mm
4 spindle honing machine for guns
Honing area according to the manufacturer:
Diameter 5-45mm
Maximum Honing Length 750mm
Accessories:
Honing tools for diameter:
-10mm
Giedpfx Aqjxddq Eoust
-12,3mm
-13,3mm
-21,1mm
stroke 1000 mm
Diameter 5-45mm
Maximum Honing Length 750mm
Accessories:
Honing tools for diameter:
-10mm
Giedpfx Aqjxddq Eoust
-12,3mm
-13,3mm
-21,1mm
Pembekal
Nota: Daftar secara percuma atau log masuk, untuk mengakses semua maklumat.
Didaftarkan sejak: 2002
51 Iklan dalam talian
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+49 7021 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Offenbach an der Queich
9,938 km
Mesin pengisar dalaman
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
VOUMARD400 CNC U2 L10 T2
Iklan kecil
Metzingen
9,865 km
KADIAVZH 90/450 F
KADIAVZH 90/450 F
United Kingdom
Mesin mengasah
SunnenGH210 x 8000mm Horizontal Hone