Festo DN-80-400-PPV
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wiefelstede Jerman
Silinder pneumatik Festo DN-80-400-PPV
more Images
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Festo DN-80-400-PPV
Data mesin
Nama mesin:
Silinder pneumatik
Pengeluar:
Festo
Model:
DN-80-400-PPV
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
Lokasi penjual:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Jerman Jerman
A3429931
Nombor rujukan:
Penerangan
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
Gbsdedkzvnspfx Apbsl
-Manufacturer: Festo
-Type: DN-80-400-PPV
-Piston: Ø 80 mm
-Stroke: 400 mm
-Pressure: max. 12 bar