DN-100-125 PPV
Silinder pneumatik
Festo
DN-100-125 PPV
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wiefelstede
Data mesin
Harga & Lokasi
- Lokasi penjual:
- Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Jerman
- A4118943
- Nombor rujukan:
- Kemas kini:
- terakhir pada 12.06.2024
Penerangan
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Manufacturer: Festo
Giodpfxed S Ap Uo Aqust
-Type: DN-100-125 PPV
-Piston: Ø 100 mm
-Stroke: 125 mm
-Max. Pressure: 12 bar
-Pneumatic damping: adjustable on both sides
-Dimensions: 126/126/H358 mm
-Weight: 8.3 kg
-Manufacturer: Festo
Giodpfxed S Ap Uo Aqust
-Type: DN-100-125 PPV
-Piston: Ø 100 mm
-Stroke: 125 mm
-Max. Pressure: 12 bar
-Dimensions: 126/126/H358 mm
-Weight: 8.3 kg
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+49 4402 ... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Apeldoorn
10,051 km
Penjana
Bredenoord gensetFPT/Iveco NEF67TM3A 140/150 KVA aggr
Iklan kecil
Hulshout
10,153 km
Unit traktor standard
VOLVOFH16 520 / 6x4
VOLVOFH16 520 / 6x4
Lonato del Garda
Trak angkat cangkuk
ScaniaR560 TAM Retarder Euro5
ScaniaR560 TAM Retarder Euro5
Oelde
Boge S20 - pemampat 2 skru
BogeS20 - 2
BogeS20 - 2
Apeldoorn
Penjana
Bredenoord gensetYanmar stage-V 44/48kVA aggregat
Weyhe
Forklift elektrik 4 roda
StillRX 60-50 / AKKU 76 % / 5915 Std.