Festo DMM-16-20PA
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wiefelstede Jerman
Silinder padat Festo DMM-16-20PA
more Images
Festo DMM-16-20PA
Festo DMM-16-20PA
Festo DMM-16-20PA
Festo DMM-16-20PA
Data mesin
Nama mesin:
Silinder padat
Pengeluar:
Festo
Model:
DMM-16-20PA
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
Lokasi:
26215 Wiefelstede, Deutschland Jerman
A4228591
Nombor rujukan:
Penerangan
Pneumatic cylinders, air cylinders, standard cylinders, clamping cylinders
-Stroke: 20 mm
-Piston diameter: 16 mm
-Piston rod: 6 mm