Festo DFM-20-80-B-P-A-GF 532316
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Wiefelstede Jerman
Silinder panduan Festo DFM-20-80-B-P-A-GF  532316
more Images
Data mesin
Nama mesin:
Silinder panduan
Pengeluar:
Festo
Model:
DFM-20-80-B-P-A-GF 532316
Keadaan:
baik (terpakai)
Harga & Lokasi
Lokasi:
26215 Wiefelstede, Deutschland Jerman
A20229425
Nombor rujukan:
Penerangan
Guide cylinder, guide pneumatic cylinder, pneumatic cylinder, compact cylinder
-Manufacturer: Festo, Guide cylinder type DFM-20-80-BPA-GF 532316
-Piston: Ø 20 mm
Gsdpfx Aexlnlvequjit
-Stroke: 80 mm
-Max. pressure: 10 bar