DURMA HD-TC 60170
Harga permulaan
Tahun pembuatan
2019
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Bayern Jerman
Mesin pemotong laser DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
DURMA HD-TC 60170
Data mesin
Nama mesin:
Mesin pemotong laser
Pengeluar:
DURMA
Model:
HD-TC 60170
Tahun pembuatan:
2019
Keadaan:
sedia untuk digunakan (terpakai)
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Butiran teknikal
Model pengawal:
Siemens 840D
Jenis laser:
laser gentian
Kuasa laser:
2,000 W
Ketebalan lembaran (maks.):
8 mm
Berat keseluruhan:
20,000 kg
penyediaan
Lokasi:
Bayern, Jerman Jerman – Jarak: lebih kurang 9,774 km
Ketersediaan:
segera selepas lelongan berakhir
Syarat penghantaran:
EXW
Kos lepas pasang & kos memuatkan:
Pengambilan di lokasi:
percuma
Kos penghantaran:
Penerangan
No minimum price – guaranteed sale to the highest bidder!
DURMA Laser Cutting System – fully equipped!
TECHNICAL DETAILS
Sheet thickness (max.): 8 mm
Steel sheet thickness (max.): 8 mm
Stainless steel sheet thickness (max.): 4 mm
Aluminium sheet thickness (max.): 6 mm
Tube diameter (max.): 170 mm
Tube length (max.): 6,500 mm
Round tube diameter max.:
170 mm
Square profile max.: 120 x 120 mm
Rectangular tube max.: 150 x 100 mm
Tube diameter (automatic) min.: 20 mm
Tube diameter (manual) min.: 12 mm
Shortest processable tube length: 185 mm
Minimum processable wall thickness: 0.8 mm
Maximum processable wall thickness (mild steel, 2 kW laser): 8 mm
Maximum processable wall thickness (stainless steel, 2 kW laser): 4 mm
Maximum processable wall thickness (AlMg3, 2 kW laser): 6 mm
Repeat accuracy: 0.05 mm
Maximum profile length max.: 6,500 mm
Minimum profile length with automatic loading: 3,000 mm
Unloading length (standard): 4,000 mm
Maximum profile weight: 37.5 kg/m
Maximum loading capacity: 3,000 kg
Possible loading profiles: round, square, rectangular, elliptical
MACHINE DETAILS
Laser type: Fiber laser
Laser source manufacturer: IPG
Laser power: 2,000 W
Output: 2 kW (2.72 HP)
Control model: Siemens 840D
Degree of automation: Automatic
Actuation type: electric
Dimensions & Weight
Dimensions (L x W x H): approx. 16,000 x 7,400 x 2,364 mm
Weight: approx. 20,000 kg
EQUIPMENT
CE marking
Documentation/manual
Chiller unit
Emergency stop switch
Fume extraction system
Safety light barrier
Central lubrication system
Precitec Autofocus Procutter cutting head F 150 (Focus)
Control cabinet air conditioning
Manual loading
Manual unloading
Laser positioning diode
Central lubrication unit
Disposal box for small parts
Illuminated cutting area
IPG laser source 2 kW
Vanterm compact filtration unit
Automatic loading system (6,500 mm)
Unloading unit (6,000 mm)
Conveyor belt for unloading, incl. small parts conveyor (to the rear)
Automatic seam detection
Automatic real-time measurement system for centering chuck
Calcium carbonate dosing unit
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
Pemprosesan pembayaran
Kos tambahan pembelian:
18 %