DN Solutions PUMA DNT2600M
Tahun pembuatan
2026
Keadaan
Baharu (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Korea Selatan Korea Selatan
PASTI C 10 INCI LARIK CNC DN Solutions PUMA DNT2600M
more Images
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
DN Solutions PUMA DNT2600M
Data mesin
Nama mesin:
PASTI C 10 INCI LARIK CNC
Pengeluar:
DN Solutions
Model:
PUMA DNT2600M
Tahun pembuatan:
2026
Keadaan:
baharu
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
Lokasi:
Güney Kore Korea Selatan
Penerangan
DN Solutions PUMA DNT2600M
Type: CNC Turning Center (Live Tooling)
Control Unit: Fanuc
Chuck Size: 10 Inch with C-Axis
Bar Capacity: 81 mm
Max. Turning Diameter: 380 mm
Max. Turning Length: 610 mm
X-Axis Travel: 260 mm
Z-Axis Travel: 658–680 mm
Spindle Speed: 3500 rpm
Gisdpfx Aqjy R E Stoujt
Spindle Power: 22–26 kW
Max. Torque: 327–735 Nm