Sander tali pinggang DMC USK 1350 M3DMC
USK 1350 M3
Sander tali pinggang DMC USK 1350 M3
DMC
USK 1350 M3
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2011
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Miechucino
Data mesin
- Nama mesin:
- Pengeluar:
- DMC
- Model:
- Tahun pembuatan:
- 2011
- Keadaan:
- hampir baru (terpakai)
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- Moujsz 51A, 83-334 Miechucino, Polska
Penerangan
DMC USK 1350 M3 wide-belt sander
- Italian production
- transverse aggregate so-called sergeant
- year of production 2011
- electric and pneumatic ionizer
Gsdjgr Er Sepfx Apbebl
TECHNICAL PARAMETERS:
grinding width 1350 mm
grinding height 4-170 mm
minimum workpiece length 365 mm
vacum table
1 aggregate:
transverse tape, the so-called sergeant
engine power 12 kW
2nd aggregate:
rubber shaft
hardness of 95 shore
diameter 240 mm
engine power 18.5 kW
3rd aggregate:
rubber shaft
hardness of 55 shore
shaft diameter 300 mm
engine power 15 kW
4 aggregate:
pneumatic shoe
engine power 15 kW
5 aggregate - cleaning brush - 2.2 kW
6 aggregate - blowing
blowing on the tape
pneumatic oscillation
feed speed 2.5 - 18 m / min
pneumatic straps tension
electric height adjustment
spigots diameter 3 x 200 mm, 8 x 80 mm,
2 x 160 mm, 1 x 150 mm
transport dimensions (length / width / height) 370/250/250 cm
weight 5000 kg
- Italian production
- year of production 2011
Gsdjgr Er Sepfx Apbebl
TECHNICAL PARAMETERS:
grinding width 1350 mm
grinding height 4-170 mm
vacum table
1 aggregate:
engine power 12 kW
2nd aggregate:
hardness of 95 shore
diameter 240 mm
engine power 18.5 kW
3rd aggregate:
hardness of 55 shore
shaft diameter 300 mm
engine power 15 kW
4 aggregate:
pneumatic shoe
engine power 15 kW
6 aggregate - blowing
blowing on the tape
pneumatic oscillation
feed speed 2.5 - 18 m / min
pneumatic straps tension
electric height adjustment
2 x 160 mm, 1 x 150 mm