DEN-JET CD160-2500
Tahun pembuatan
2017
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Rheda-Wiedenbrück Jerman
Unit Diesel HD 2500 bar 25 lpm DEN-JET CD160-2500
more Images
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
DEN-JET CD160-2500
Data mesin
Nama mesin:
Unit Diesel HD 2500 bar 25 lpm
Pengeluar:
DEN-JET
Model:
CD160-2500
Tahun pembuatan:
2017
Keadaan:
terpakai
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Jam operasi:
300 h
Harga & Lokasi
Lokasi:
33378 Rheda-Wiedenbrück, Deutschland Jerman
Hubungi
Butiran teknikal
Lebar keseluruhan:
2,160 mm
Jumlah panjang:
1,350 mm
Jumlah ketinggian:
1,700 mm
Tekanan:
2,500 palang
Tekanan operasi:
2,500 palang
Bahan api:
diesel
Berat keseluruhan:
1,850 kg
Kelajuan putaran (maks.):
1,800 rpm
Panjang hos tekanan tinggi:
20,000 mm
Berat kosong:
1,850 kg
Kapasiti tangki bahan api:
140 l
Jenis penyejukan:
air
Kuasa:
120 kW (163.15 kuasa kuda)
Tekanan air:
Kapasiti pam:
25 l/min
Peralatan:
Plat jenis tersedia, jentera
Butiran tawaran
ID iklan:
A20451375
Nombor rujukan:
Penerangan
CD160-2500 with 2500 bar and 25 l/min. The pump is powered by a water-cooled 4-cylinder SISU diesel engine. The entire frame is made of hot-dip galvanized steel, ensuring long durability and corrosion resistance. The frame is equipped on all four corners with rubber feet, forklift pockets, and lifting eyes. The machine features a galvanized roof plate with a side mount for the protection and storage of, for example, high-pressure hoses. Similar to but not a Dynajet, Falch, Hammelmann, Kamat, Uraca, Woma, etc.
General Specifications:
Operating pressure: 2500 bar
Flow rate: 25 l/min
Max. pump speed: 560 rpm
Drive engine: 4-cylinder SISU diesel
Drive engine output: 119.3 kW
Drive engine speed: 1800 rpm
Tank: 140 L
Gedpfxjxufbtj Apbjbl
Max. fuel consumption: 26 L/h
Dimensions and unladen weight (SKID): 2160 mm x 1350 mm x 1700 mm (1850 kg)