Kompresor skru
CORMAK LUFT 700

Harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
€1,380
Tahun pembuatan
2026
Keadaan
Baharu
Lokasi
Siedlce Poland
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
Kompresor skru CORMAK LUFT 700
more Images
YouTube video
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700
CORMAK LUFT 700

Data mesin

Nama mesin:
Kompresor skru
Pengeluar:
CORMAK
Model:
LUFT 700
Tahun pembuatan:
2026
Keadaan:
baharu

Harga & Lokasi

Harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
€1,380
Lokasi:
Brzeska 120, 08-110 Siedlce, Polska Poland
Hubungi

Butiran tawaran

ID iklan:
A10921136
Kemas kini:
terakhir pada 30.07.2026

Penerangan

The LUFT screw compressor is the latest solutions used in pneumatics in combination with the use of high-quality materials and components. Low operating costs, ease to use, ergonomic and solid construction as well as high efficiency of the device guarantee effective and trouble-free operation.

CORMAK screw compressors: When you expect the highest quality and efficiency!

Are you looking for solutions that exceed market standards? CORMAK screw compressors are synonymous with innovation and reliability, created with the most demanding applications in mind.

Innovative design: Our compressors are based on advanced engineering and European precision. The solid design, enriched with modern components, guarantees long-term and trouble-free operation in all conditions.
Quiet operation and comfort: Designed with attention to detail, our compressors are characterized by an exceptionally low noise level. Effective sound and vibration reduction systems provide a comfortable working environment, which translates into better concentration and well-being of operators.
Intelligent control: The intuitive electronic control panel from the MAM series is the command center of your compressor. It allows precise monitoring of parameters, maintenance planning and quick diagnostics, ensuring stability and protection of key components.
Adaptation to needs: We understand that each application is unique. CORMAK compressors can be configured with additional air treatment systems, allowing for a perfect fit to the specific requirements of your industry.
Dynamic working pressure: Automatic pressure regulation ensures that the compressor delivers exactly the amount of compressed air needed at a given time, maximizing energy efficiency and minimizing losses.
Sustainability: We focus on environmentally friendly solutions. Energy-saving technologies used in our compressors not only reduce your bills, but also reduce the impact on the environment, and the heat recovery option allows for maximum energy use.

CORMAK: Technology that drives your success!

Ndedpfemqlgujx Ai Hjb
Technical parameters
Engine power 5.5 kW
Voltage 400V/50Hz
Efficiency 0-6 bar 690 L/min
Efficiency at 6 bar 650 L/min
Capacity at 8 bar 650 L/min
Capacity at 10 bar 630 L/min
Outlet port diameter (G) 1/2"
Dimensions 810 x 610 x 850 mm
Weight 120 kg

Manufacturer: Cormak

Pembekal

Kali terakhir dalam talian: Semalam

Didaftarkan sejak: 2020

500 Iklan dalam talian

Hubungi

Hantar permintaan

Tanahus 
Jerman
Austria
Switzerland
Amerika Syarikat
United Kingdom
Perancis
Belgium
Sepanyol
Meksiko
Itali
Belanda
Poland
Persekutuan Rusia
Belarus (Republik Belarus)
Ukraina
Estonia
Turki
New Zealand
Ireland
Republik Czech
Denmark
Finland
Sweden
Norweg
Luksemburg
Yunani
Lithuania
Latvia
Iceland
Portugal
Brazil
Venezuela
Argentina
Hungary
Slovakia
Romania
Moldova
Slovenia
Serbia
Montenegro
Albania
Kroasia
Bulgaria
Makedonia Utara
Bosnia dan Herzegovina
Israel
Mesir
Maghribi
India
Indonesia
Korea Selatan
Jepun
Thailand
Malaysia
Vietnam
China, Republik Rakyat
Taiwan
Iran
Bangladesh
Nota: Permintaan anda akan dihantar kepada semua penjual dalam kategori mesin. Dengan cara ini, anda boleh menerima banyak tawaran.
Permintaan tidak dapat dihantar. Sila cuba lagi kemudian.

Telefon & Faks

+48 25 63... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
Pemampat skru dengan pengering CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT
more images
Poland Siedlce
8,944 km
Pemampat skru dengan pengering
CORMAKLUFT 700 VSD+PM COMPACT
Hubungi
Iklan kecil
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
Pelarik-konvensional-elektronik WEILER PRIMUS LZ
more images
Jerman Ahaus
9,987 km
Pelarik-konvensional-elektronik
WEILERPRIMUS LZ
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pemampat skru CORMAK LUFT 700 VSD+PM
Pemampat skru CORMAK LUFT 700 VSD+PM
Pemampat skru CORMAK LUFT 700 VSD+PM
Pemampat skru CORMAK LUFT 700 VSD+PM
Pemampat skru CORMAK LUFT 700 VSD+PM
Pemampat skru CORMAK LUFT 700 VSD+PM
more images
Poland Siedlce
8,944 km
Pemampat skru
CORMAKLUFT 700 VSD+PM
Hubungi
Iklan kecil
Set penapis untuk pemampat LUFT700/COM CORMAK Zestaw filtrów do kompresora LUFT 700
Set penapis untuk pemampat LUFT700/COM CORMAK Zestaw filtrów do kompresora LUFT 700
Set penapis untuk pemampat LUFT700/COM CORMAK Zestaw filtrów do kompresora LUFT 700
Set penapis untuk pemampat LUFT700/COM CORMAK Zestaw filtrów do kompresora LUFT 700
more images
Poland Siedlce
8,944 km
Set penapis untuk pemampat LUFT700/COM
CORMAKZestaw filtrów do kompresora LUFT 700
Hubungi
Iklan kecil
Mesin ukiran MÜLLER LCF - 2
Mesin ukiran MÜLLER LCF - 2
Mesin ukiran MÜLLER LCF - 2
more images
Jerman Aach
9,903 km
Mesin ukiran
MÜLLERLCF - 2
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l CORMAK LUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
more images
Poland Siedlce
8,944 km
Pemampat skru dengan pengering + tangki 500l
CORMAKLUFT 700 VSD+PM COMPACT/ 500l tank
Hubungi
Iklan kecil
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal CORMAK LUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
more images
Poland Siedlce
8,944 km
Set Kompresor + Tangki Udara Vertikal
CORMAKLUFT 700 VSD+PM + BUTLA 200L PION
Hubungi
Iklan kecil
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
Pusat pemesinan BIESSE Rover A 1343 ATS (5-Axis)
more images
Belanda Rosmalen
10,102 km
Pusat pemesinan
BIESSERover A 1343 ATS (5-Axis)
Penjual yang disahkan
Hubungi
Iklan kecil
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
Mesin pengeluaran palet Foudila Oy DNM-153 Deck Nailing Machine
more images
Finland Kaskinen
9,127 km
Mesin pengeluaran palet
Foudila OyDNM-153 Deck Nailing Machine
Hubungi
Iklan kecil
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
Chiller Carrier 30RBS-140
more images
Sepanyol Sant Cugat del Vallès
10,528 km
Chiller
Carrier30RBS-140
Hubungi