Pelarik Jenis Swiss CITIZEN K16 VIICITIZEN
K16 VII
Pelarik Jenis Swiss CITIZEN K16 VII
CITIZEN
K16 VII
harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2005
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Veniano
Data mesin
- Nama mesin:
- Pengeluar:
- CITIZEN
- Model:
- Tahun pembuatan:
- 2005
- Keadaan:
- sedia untuk digunakan (terpakai)
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- Via Volta 21, 22070 Veniano, Italia
Hubungi
Butiran teknikal
- Lubang gelendong:
- 19 mm
Penerangan
TECHNICAL DATA
- Number of axes: 7
- Number of spindles: 2
- Maximum workpiece length: 200 mm
- Spindle speed: 15,000 rpm
- Spindle drive power: 3.7 kW
- Minimum C-axis resolution: 0.001°
SUB-SPINDLE
- Maximum bar diameter: 16 mm
- Z-axis travel: 80 mm
- Spindle speed: 10,000 rpm
- Spindle drive power: 1.1 kW
TOOL TURRET 1
- Number of stations: 10
- Number of live stations: 4
- Driven tool speed: 6,000 rpm
FRONT TOOLING
Gbsdpew Rcamefx Apbol
- Number of positions: 4
SUBOPERATION TOOLING
- Number of positions: 3
ELECTRICAL SUPPLY
- Supply voltage: 200 V
- Total power consumption: 8 kW
WEIGHT AND DIMENSIONS
- Required space: 1850 x 1610 mm
- Machine height: 1050 mm
- Machine weight: 2,050 kg
ACCESSORIES
- Control unit: Fanuc 31i
- Guide bushing
- Parts removal
- Parts ejector
- Coolant tank
- Bar feeder: IEMCA BOSS 332r
- Electrical transformer
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
- Number of axes: 7
- Number of spindles: 2
- Spindle drive power: 3.7 kW
SUB-SPINDLE
- Maximum bar diameter: 16 mm
- Z-axis travel: 80 mm
- Spindle drive power: 1.1 kW
TOOL TURRET 1
- Number of stations: 10
- Number of live stations: 4
- Driven tool speed: 6,000 rpm
FRONT TOOLING
Gbsdpew Rcamefx Apbol
- Number of positions: 4
SUBOPERATION TOOLING
- Number of positions: 3
ELECTRICAL SUPPLY
- Supply voltage: 200 V
WEIGHT AND DIMENSIONS
- Machine height: 1050 mm
- Machine weight: 2,050 kg
ACCESSORIES
- Control unit: Fanuc 31i
- Guide bushing
- Parts removal
- Parts ejector
- Coolant tank
- Bar feeder: IEMCA BOSS 332r
- Electrical transformer
Dokumen
Pembekal
Nota: Daftar secara percuma atau log masuk, untuk mengakses semua maklumat.
Didaftarkan sejak: 2016
10 Iklan dalam talian
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+39 031 4... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Contamine-sur-Arve
10,114 km
Mesin bubut jenis Swiss CNC
CITIZENK16 VII
CITIZENK16 VII
Iklan kecil
Schlüchtern
9,831 km
Mesin bubut CNC
MazakSlant Turn 40 MC
MazakSlant Turn 40 MC
Zuchwil
Mesin pelarik automatik
CitizenCincom M32-4M5
CitizenCincom M32-4M5
Albano Sant'Alessandro
Mesin Penggerek Jenis Lantai CNC
PAMASPEEDRAM 1
PAMASPEEDRAM 1
Jünkerath
Mesin penggilingan
Deckel MahoDMC 1035 V
Deckel MahoDMC 1035 V