Bulmor DQ50-14-40V
VB ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2016
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Burghaun Jerman
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
Pemuat sisi Bulmor DQ50-14-40V
more Images
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Bulmor DQ50-14-40V
Data mesin
Nama mesin:
Pemuat sisi
Pengeluar:
Bulmor
Model:
DQ50-14-40V
Tahun pembuatan:
2016
Keadaan:
terpakai
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Jam operasi:
12,290 h
Harga & Lokasi
VB ditambah cukai perkhidmatan
penyewaan:
adalah mungkin
Lokasi penjual:
Am Grubener Weg 7, 36151 Burghaun, Jerman Jerman
Hubungi
Butiran teknikal
Kapasiti muatan:
5,000 kg
Ketinggian angkat:
4,000 mm
Angkat bebas:
1,870 mm
Jenis bahan api:
diesel
Jenis tiang:
Simplex
Tinggi pembinaan:
2,815 mm
Panjang garpu:
1,400 mm