Pengisar silinder separa automatik berketepatan tinggi Beier MGB1320E
BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD Grinding Machine MGB1320E
Tahun pembuatan
2010
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
厦门市 China, Republik Rakyat
more Images
Data mesin
Nama mesin:
Pengeluar:
BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD
Model:
Grinding Machine MGB1320E
Nombor mesin:
MGB1320E
Tahun pembuatan:
2010
Keadaan:
sangat baik (terpakai)
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
Lokasi:
Tongan District, 361000 厦门市, China China, Republik Rakyat
Hubungi
Butiran teknikal
Tinggi pusat:
180 mm
Berat kepingan kerja (maks.):
100 kg
Panjang pengisaran:
500 mm
Diameter roda pengisar:
400 mm
Lebar keseluruhan:
14,150 mm
Jumlah panjang:
18,000 mm
Jumlah ketinggian:
14,750 mm
Diameter pengisaran:
320 mm
Panjang benda kerja antara pusat:
350 mm
Lebar roda pengisar:
50 mm
Kelajuan gelendong (maks.):
3,000 rpm
Panjang suapan paksi X:
500 mm
Panjang hentakan paksi Z:
150 mm