Behringer HBP310-523GA
Tahun pembuatan
2009
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Jerman Jerman
Gergaji jalur mendatar Behringer HBP310-523GA
more Images
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Behringer HBP310-523GA
Data mesin
Nama mesin:
Gergaji jalur mendatar
Pengeluar:
Behringer
Model:
HBP310-523GA
Nombor mesin:
Tahun pembuatan:
2009
Keadaan:
terpakai
Harga & Lokasi
Lokasi:
Deutschland Jerman
A21195360
Nombor rujukan:
Kemas kini:
terakhir pada 09.02.2026
Penerangan
Working areas of the HBP310-523GA saw
Mitre left
75° round 310 mm, flat W x H = 520 x 310 mm
60° round 310 mm, flat W x H = 450 x 310 mm
45° round 310 mm, flat W x H = 350 x 310 mm
30° round 230 mm, flat W x H = 230 x 310 mm
Mitre right
75° round 310 mm, flat W x H = 500 x 310 mm
60° round 310 mm, flat W x H = 420 x 310 mm
45° round 270 mm, flat W x H = 270 x 310 mm
Minimum round: 20 mm