HBP1100T
Dengan injap
BEHRINGER
HBP1100T
EXW harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2015
Keadaan
Terpakai
(berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Valkeakoski
Data mesin
- Nama mesin:
- Dengan injap
- Pengeluar:
- BEHRINGER
- Model:
- HBP1100T
- Tahun pembuatan:
- 2015
- Keadaan:
- sangat baik (terpakai)
- Fungsi:
- berfungsi sepenuhnya
- Jam operasi:
- 11,000 h
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- Valkeakoski, Suomi
Penerangan
1. Applications & Design
Giedpfxew Tulgo Aquot
2. Cutting Capacity
Cutting range for round material (90°): up to 1,100 mm
Cutting range for flat material (90°): up to 1,100 × 1,100 mm
(Approximately 43.3 × 43.3 inches)
3. Performance & Drive System
Drive power: 15 kW
Saw blade speed: Infinitely adjustable between 8 – 84 m/min
Total installed power: 30 kW
Saw blade dimensions: 14,330 × 80 × 1.6 mm
4. Table Specifications
Table size (L × W): 3,000 × 1,500 mm
Maximum table load: up to 30,000 kg
Workpiece support height: 700 mm
5. Machine Footprint & Weight
Overall length: 6,000 mm (approximate)
Width: 8,100 mm (approximate)
Height: 3,850 mm (approximate)
Machine weight: around 16,000 kg
6. Notable Features & Options
Iklan ini diterjemahkan secara automatik. Mungkin terdapat kesilapan terjemahan.
Giedpfxew Tulgo Aquot
2. Cutting Capacity
3. Performance & Drive System
Drive power: 15 kW
Total installed power: 30 kW
4. Table Specifications
5. Machine Footprint & Weight
Width: 8,100 mm (approximate)
Height: 3,850 mm (approximate)
6. Notable Features & Options
Pembekal
Nota: Daftar secara percuma atau log masuk, untuk mengakses semua maklumat.
Didaftarkan sejak: 2024
84 Iklan dalam talian
Hantar permintaan
Telefon & Faks
+358 44 5... iklan
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Bielefeld
9,878 km
Cutter cut expert ecocam 2 / Plotter
expert international gmbhcut expert ecocam 2
Iklan kecil
México
15,952 km
Mesin Pemotong Laser Jimat
BodorA3 1500W
BodorA3 1500W
Lagedi
Bekas akhbar alat tulis
HusmannSI- SEL- V2
HusmannSI- SEL- V2
Bopfingen
Mesin penggerudian dengan kawalan CNC
Jerman
Portal - pusat pemprosesan
WALDRICH COBURGMULTITEC 2500 AP
Helmstedt
Mesin pemotong kertas
PERFECTATrimstar 110
PERFECTATrimstar 110
Lithuania
Gunting Guillotine
CIDANRAPIDO
CIDANRAPIDO
Berlin
Mesin pengacuan suntikan menegak
ENGELe-insert 740H/60 single-C
ENGELe-insert 740H/60 single-C
Siddeburen
Bollegraaf HBC140s (2x75kW)