270S400-70
Mesin cetak suntikan
ARBURG
270S400-70
EXW harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2009
Keadaan
Terpakai
Lokasi
Schweiz
Data mesin
- Nama mesin:
- Mesin cetak suntikan
- Pengeluar:
- ARBURG
- Model:
- 270S400-70
- Tahun pembuatan:
- 2009
- Keadaan:
- sangat baik (terpakai)
- Jam operasi:
- 63,700 h
Harga & Lokasi
- Lokasi:
- Schweiz
Penerangan
1,0 St. gebr. Spritzgießmaschine
Hersteller: ARBURG
Typ: 270S400-70
Baujahr: 2009
Schließkraft: 40 Tonnen
Holmabstand 270 x 270 mm
Schnecken DN: 18 mm
Dosiervolumen: 23 ccm³
Spritzteilgewicht 21 g/PS
Steuerung: SELGOCIA
Ausstattung:
-Schnittstelle Roboter
-Vertikale Einspritzung
Betriebsstunden: ca. 63.700 Hours
Gedpfx Ajxq R D Ejpbjbl
Hersteller: ARBURG
Typ: 270S400-70
Baujahr: 2009
Schließkraft: 40 Tonnen
Holmabstand 270 x 270 mm
Schnecken DN: 18 mm
Dosiervolumen: 23 ccm³
Spritzteilgewicht 21 g/PS
Steuerung: SELGOCIA
Ausstattung:
-Schnittstelle Roboter
-Vertikale Einspritzung
Gedpfx Ajxq R D Ejpbjbl
Iklan-iklan ini juga mungkin menarik minat anda.
Iklan kecil
Fliessem
10,048 km
Forklift pemuat hadapan
LINDEH 80-900 EVO
LINDEH 80-900 EVO
Iklan kecil
Mudersbach
9,937 km
Mendatar band saw
BernardoHBS 275 - 400 V
BernardoHBS 275 - 400 V