Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
EXW harga tetap ditambah cukai perkhidmatan
Tahun pembuatan
2017
Keadaan
Terpakai (berfungsi sepenuhnya)
Lokasi
Prostějov 1 Republik Czech
Pengewap Alfa Laval IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
more Images
Data mesin
Nama mesin:
Pengewap
Pengeluar:
Alfa Laval
Model:
IDB24-28CU-W10-AL7.0-2H
Tahun pembuatan:
2017
Keadaan:
terpakai
Fungsi:
berfungsi sepenuhnya
Harga & Lokasi
Lokasi:
Prostějov 1, Republik Czech Republik Czech
Hubungi
Butiran teknikal
Berat keseluruhan:
350 kg
Jumlah panjang:
4,638 mm
Jumlah ketinggian:
532 mm
Lebar keseluruhan:
1,628 mm
Ruang lamelar:
7 mm
Tekanan operasi:
10 palang
Kuasa:
24.5 kW (33.31 kuasa kuda)
Tekanan:
10 palang
Penerangan
Alfa Laval Arctigo ID Evaporator / Unit Cooler – 4× EC Fans (3-Phase) – 2017 –
2 units available / price per unit.
Short Description:
Technical Specifications
Parameter Value
Model IDB24-28-CU-W10-AL7.0-2H
Serial Number 3289109271
Application Medium Brine / glycol solution
Coil Material Copper / Aluminum
Number of Coil Rows 8
Fin Spacing 7.0 mm
Max Working Pressure 10 bar
Test Pressure 14 bar
Coil Temperature Range −60 °C to +110 °C
Recommended Room Temp −40 °C to +20 °C (typical application)
Fans 4× EC, 3-phase, 400 V AC, 50–60 Hz, ZIEHL-ABEGG
Max Fan Power 24.5 kW
Protection / IP IP54
ICC 10 kA
Electric Defrost Tubular heaters installed
Condensate Drain 1½"
Weight (approx.) 350 kg
Dimensions (L×W×H) 4638 × 1628 × 532 mm
Mounting Points M1, M2: 2000 mm